Jakub Adamski

Jakub Adamski

Wzrost
175
Wiek
21
Oczy
mieszane
Włosy
ciemny blond
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Prawo jazdy B
Pływanie
Nurkowanie
Siatkówka
Jazda na nartach

Taniec

Hip-hop
Breakdance
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

WYKSZTAŁCENIE: Malone University (Communication art/theatre) Sfilmowani Asystent kierownika produkcji filmowej DOŚWIADCZENIE: NA DOBRE I NA ZŁE (epizod) OCALENI (aktor pierwszoplanowy) SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI (epizod) NA RATUNEK 112 (aktor pierwszoplanowy) ALMOST MAIN (main character)

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat