Nicole Pinkawa

Nicole Pinkawa

Wzrost
175
Wiek
19
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / krótkie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.
inne gwary

Umiejętności

Śpiew
Rower
Rolki
Lekkoatletyka
Siatkówka
Jazda na łyzwach

Taniec

Nowoczesny
Podstawy
Współczesny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: Studio Teatralne Huta Studio Wokalne Do Mi Sol Przygotowanie zawodowe: Studio Teatralne Huta Występy: - Udział w spektaklu pt. `Ptasie radio` w ramach Letnich Ogrodów Teatralnych (rola: policjant) - Świąteczny Konkurs Wokalny `Ta święta noc` - Cykl Recytatorski `Marzec Miesiącem Kobiet` - Wyróżnienie w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Duży OKR. - Udział w Letnich Ogrodach Teatralnych organizowanych przez BiK w Zawadzkiem Sesje zdjęciowe do projektu Lookbook Opolski

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat