Nicole Pinkawa

Nicole Pinkawa

Wzrost
178
Wiek
20
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / krótkie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.
inne gwary

Umiejętności

Śpiew
Rower
Rolki
Lekkoatletyka
Siatkówka
Jazda na łyzwach

Taniec

Klasyczny
Nowoczesny
Współczesny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

DOŚWIDCZENIE: Indywidualne zajęcia wokalne w Gugulska Studio Zajęcia chóru w Stowarzyszenie Rozwoju i Upowszechniania Kultury Metanoya Zawadzkie Indywidualne oraz grupowe zajęcia w Studio Wokalne Do Mi Sol Grupowe warsztaty teatralne w Studio Teatralne Huta Indywidualne zajęcia aktorskie w Studio Teatralne Huta Grupowe zajęcia w Zespół Taneczny Exodus SPEKTAKLE TEATRALNE: 2020 - spektakl pt. Ptasie radio w ramach Letnich Ogrodów Teatralnych (rola: policjant) zorganizowanych przez Biblioteka i Kultura w Zawadzkiem INNE: 2022 - udział w warsztatach wokalnych dla dzieci i młodzieży zorganizowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju i Upowszechniania Kultury Metanoya Zawadzkie prowadzone przez Żanetę Plotnik-Krumpietz 2022 - nagranie wersji demo reklamy w Radio Doxa 2021 - udział w sesji zdjęciowej do projektu Lookbook Opolski 2021 - udział w nagraniach do cyklu Marzec Miesiącem Kobiet - recytacja wiersza Wisławy Szymborskiej pt. Sen nocy letniej zorganizowanych przez Biblioteka i Kultura w Zawadzkiem 2021 - wyróżnienie w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Duży OKR 2021 - udział w Świąteczny Konkurs Wokalny Ta święta noc 2020 - udział w sesji zdjęciowej do projektu Lookbook Opolski 2020 - udział w Letnich Ogrodach Teatralnych zorganizowanych przez Biblioteka i Kultura w Zawadzkiem

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat