Krystyna Juchymczuk

Krystyna Juchymczuk

Wzrost
170
Wiek
17
Oczy
zielone
Włosy
szatyn / kręcone
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
hiszpański
rosyjski
ukraiński
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Gimnastyka
Pływanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach

Taniec

Pole Dance - Przy drążku
Balet
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: - Koło teatralne w Arsusie Filmografia: - Sexify 2 - Hamilton - Planet Singli - Stulecie Winnych - Skazana Sesje zdjęciowe/pokazy mody: - Salon sukien ślubnych Adola - Pokaz sukien ślubnych na jubileuszowym pikniku ,`Żeńskie sekrety Polski` Inne: - Jury w młodzieżowym festiwalu filmowym `Up to 21` - Miss Mazowsza Nastolatek

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat