Sandra  Proracka

Sandra Proracka

Wzrost
160
Wiek
22
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / krótkie
Sylwetka
drobna
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski u.s.a.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na flecie
Gra na pianinie/fortepianie
Gra na gitarze
Gra na perkusji
Prawo jazdy B
Jazda konna
Pływanie
Siatkówka

Taniec

Współczesny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Aktorstwo - Regionalny Ośrodek Edukacyjny w Warszawie Doświadczenie: 2017 - obecnie - Musicalu ,,Ania z Zielonego Wzgórza`, w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, 2018-2020 - Międzynarodowy projekt teatralny `JOŚ` `Człowiek - Wampir` w Teatrze Oratorium w Warszawie, spektakl dyplomowy

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat