Karolina Zdanowska

Karolina Zdanowska

Wzrost
170
Wiek
25
Oczy
brązowe
Włosy
szatyn / średnie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
angielski u.s.a.

Umiejętności

Pływanie
Rower
Rolki
Deskorolka
Tenis ziemny
Tenis stołowy
Siatkówka
Koszykówka
Piłka Ręczna
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Joga
Kajakarstwo
Squash
Szachy

Taniec

Podstawy
Manager
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Doświadczenie: - Reklama Żabka, koleżanka z ekipy - Epizod w filmie fabularnym`Jak pokochałam gangstera`, reż. Maciej Kawulski, rola: dziewczyna będąca z Nikosiem w restauracji - Epizod w serialu `Klan`, rola: pacjentka - Reklama Orange, rola: dziewczyna w restauracji - Reklama Danio, rola: dziewczyna w metrze - Spot Promocyjny Muzeum Polin - Serial Mecenas Porada, rola: sąsiadka Sesje zdjęciowe: Alexander Hagge Photography Jacek Turski Photography Marcin Gugała Photography Kinga Sitaz Fotografia

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat