Magdalena Czechoska

Magdalena Czechoska

Wzrost
167
Wiek
41
Oczy
piwne
Włosy
brunet / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Prawo jazdy B
Wspinaczka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Młodzieżowe Koła Teatralne Ośrodek Kultury Ochoty Oko Warsztaty teatralne i wokalne. Spektakle teatralne na scenach młodzieżowych teatrów plenerowych. Wywiady w Telewizjach śniadaniowych (Dzień Dobry TVN i Pytanie na Śniadanie). Wywiad w radiu ZET Aktywnie Bardzo z Beatą Sadowską . Wywiad w Radio 3. Występy taneczne na pokazach finałowych Flamenco ? Sevillana Doświadczenie: Trening fitness Podstawy Flamenco (Sevillana) Kanał reportażowy na YouTube i strony w mediach społecznościowych Flying Shoes Treningi online na stronach Klubów LadiesGym oraz Flying Shoes Eventy dla dzieci i dorosłych i treningi plenerowe. Organizowanie wyjazdów sportowych dla kobiet. Pisarstwo reportażowe, wystąpienia i nagrody w Slam Poetry

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat