Edyta Nawrocka

Edyta Nawrocka

Wzrost
164
Wiek
37
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / długie
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Prawo jazdy B
Pływanie
Koszykówka
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Hip-hop
Disco
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Koło teatralne w trakcie liceum Miejsca pracy: Stacje telewizyjne - prezenterka TV przez 12 lat Działalność muzyczna - śpiew (koncerty) muzyka pop i klubowa Występy: - Spektakl teatralny w Teatrze Dramatycznym - Sesje zdjęciowe na potrzeby działalności muzycznej z Wałbrzycha - Ok. 10 teledysków do własnych utworów muzycznych - Seriale paradokumentalne (TAKO MEDIA) - Występy taneczne

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat