Paulina Prokopiuk

Paulina Prokopiuk

Wzrost
168
Wiek
25
Oczy
brązowe
Włosy
kasztan / długie
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na flecie
Prawo jazdy B
Akrobatyka
Siatkówka
Koszykówka

Taniec

Klasyczny
Jazz
Współczesny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: Od 2016 - Aktorstwo na wydziale Teatru Tańca w Bytomiu na Akademi Sztuk Teatralnych Występy: `Carte Blanche` reż. Jacek Lusiński (rola uczennicy Kacpra) `Rosnące skrzydła/Es wachsen flugel` reż. Joanna Lewicka, Kleist Festtage, Frankfurt `Dr Faustus` reż. Manish Mitra: gościnny występ w Teatrze Powszechnym w Warszawie `Balladyna` - rola tytułowa w egzaminie pod opieką dr. Błażeja Peszka `Bądzmy poważni na serio` - rola Miss Prism w egzaminie pod opieką prof. Jadwigi Leśniak-Jankowskiej Role w słuchowiskach radiowych, m. in. `Wszystkie dżinsy M` - Radio Lublin

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat