Monika Tomczyk

Monika Tomczyk

Wzrost
170
Wiek
27
Oczy
piwne
Włosy
brunet / długie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Profile zawodowe

Resume

WYKSZTAŁCENIE 2015 - MASTERCLASS - SZKOŁA FILMOWANIA 2012-2015 - warsztaty filmowe KAMERALNE LATO DOŚWIDCZENIE 2017- udział w serialu NA DOBRE I NA ZŁE (pielęgniarka) 2017- udział w serialu BARWY SZCZĘŚCIA (studentka szkoły filmowej) 2018- udział w serialu NA WSPÓLNEJ (pielęgniarka)

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat