Marta Kobylińska

Marta Kobylińska

Wzrost
160
Wiek
31
Oczy
zielone
Włosy
blond / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Prawo jazdy B

Profile zawodowe

Resume

- Niemy epizod ( statystowanie) w serialu `Prawo Agaty`, - 3 okładki krzyżówek firmy Technopol, - reklama paznokci tytanowych w magazynie `Fryzury i makijaże ślubne`, - udział w teledysku grupy Invox `Jak poderwać` (złodziejka samochodu) - zajęcie 2 miejsca w konkursie na Miss Lata gazety Fakt - tytuł Wicemiss Lata Faktu 2016; artykuł w gazecie

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat