Andżelika Walaszek-Pokora

Andżelika Walaszek-Pokora

Wzrost
165
Wiek
44
Oczy
zielone
Włosy
blond / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Prawo jazdy B
Wspinaczka
Pływanie
Nurkowanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Strzelectwo
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Snowboard

Taniec

Latino
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Doświadczenie zawodowe: Filmografia: serial MIŁOŚĆ W RYTMIE DISCO (rola: Krystyna, właścicielka klubu disco) serial UKRYTA PRAWDA (Obsada aktorska) serial MALANOWSKI I PARTNERZY (Obsada aktorska) serial SĘDZIA ANNA MARIA WESOŁOWSKA (Obsada aktorska) serial NA SYGNALE (Obsada aktorska) serial SŁOIKI (Obsada aktorska) serial OSKARŻONE (Obsada aktorska) serial UKŁAD WARSZAWSKI (Obsada aktorska) JAK SIĘ POZBYĆ CELLULITU (Obsada aktorska) Inne: Udział w teledyskach Udział w spocie reklamowo - świątecznym telewizji PULS Kursy/warsztaty/szkolenia: Kurs aktorski Aneta Groszyńska - Liweń i Tomasz Zadrożny

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat