Marta Kotula

Marta Kotula

Wzrost
171
Wiek
36
Oczy
niebieskie
Włosy
szatyn / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
francuski
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Gra na innych instrumentach
Pływanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach

Taniec

Podstawy
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Doświadczenie zawodowe: Filmografia: 11 MINUT (rola: Kobieta w kawiarni), reż.: J. Skolimowski OJCIEC (rola: Kobieta w pralni), reż.: A. Urbański odc. 23 w serialu SŁOIKI (rola: Kamila) serial PRAWO AGATY (Obsada aktorska) serial CZAS HONORU (Obsada aktorska) MAGIA PRZEZNACZENIA (Obsada aktorska) INNE: udział w programie UMÓW SIĘ ZE MNĄ -TAKE ME OUT odc 1-10

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat