Małgorzata Arciszewska

Małgorzata Arciszewska

Wzrost
167
Wiek
34
Oczy
zielone
Włosy
szatyn / średnie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
niemiecki
angielski u.s.a.

Umiejętności

Pantomima
Śpiew
Gra na flecie
Gra na pianinie/fortepianie
Prawo jazdy B
Spadochron
Pływanie
Nurkowanie
Siatkówka
Koszykówka
Jazda na łyzwach

Taniec

Step
Towarzyski
Ludowy
Współczesny
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Wykształcenie: 2013 - Studium Wokalno - Aktorskie w Białymstoku Doświadczenie zawodowe: Filmografia: UKRYTA PRAWDA (rola: Lesbijka) KOCHAM. ENTER (Obsada aktorska) Spektakle: ROMEO I JULIA ALICJA W KRAINIE CZARÓW O WSPÓŁCZESNOŚCI Koncerty: Koncert z udziałem Mietka Szcześniaka w Filharmonii Podlaskiej Udział w Koncercie Świątecznym wraz z chórem COLLEGIUM MUSICUM w Filharmonii Olsztyńskiej Inne: Udział w programie SZANSA NA SUKCES

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat