Katarzyna Cywińska

Katarzyna Cywińska

Wzrost
169
Wiek
32
Oczy
zielone
Włosy
blond / długie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
S

Języki obce

angielski brit.
włoski
angielski u.s.a.

Umiejętności

Śpiew
Gra na pianinie/fortepianie
Gra na gitarze
Jazda konna
Wspinaczka
Pływanie
Nurkowanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Strzelectwo
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach

Taniec

Nowoczesny
Towarzyski
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Video

Resume

Doświadczenie zawodowe: Ognisko teatralne u Machulskich Współtworzenie Kabaretu `No to ba!` oraz grupy teatralno-filmowej Prowadzenie prezentacji, konferencji, szkoleń, eventów Nauczanie jęz.angielskiego na poziomie biznesowym Zdolności pisarskie (scenariusze) Filmografia: odc. 299 `Niebezpieczne przyjaciółki` w DETEKTYW MALANOWSKI I PARTNERZY (Obsada aktorska) odc. 139 w SĄD RODZINNY (Obsada aktorska) Film promocyjny - wywiad z prof. Ludwikiem Pokorą (Centrum Techniki Laserowej) Film promocyjny dla Uniwersytetu Otwartego Inne: Sesja zdjęciowa do iStockPhoto

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat