Paweł Bińczak

Paweł Bińczak

Wzrost
188
Wiek
33
Oczy
niebieskie
Włosy
ciemny blond / krótkie
Sylwetka
szczupła
Karnacja
jasna
Rozmiar
L

Języki obce

angielski brit.
niemiecki

Umiejętności

Gra na gitarze
Gra na perkusji
Prawo jazdy B
Jazda konna
Akrobatyka
Wspinaczka
Pływanie
Nurkowanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Piłka Nożna
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Snowboard

Taniec

Towarzyski
Latino
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie zawodowe: Agencje modelingowe Doświadczenie filmowe: Serial detektywistyczny W-11 przez 8 odcinków rola pierwszoplanowa oraz przez 3 odcinki role drugoplanowe Serial DETEKTYWI przez 5 odcinków role pierwszo- i drugoplanowe Serial MAJKA przez 3 odcinki - statystowanie Reklamy TV: 2010 - KFC (rola pierwszoplanowa)

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat