Manuela Tokarczyk

Manuela Tokarczyk

Wzrost
176
Wiek
29
Oczy
niebieskie
Włosy
blond / bardzo długie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
jasna
Rozmiar
M

Języki obce

angielski brit.
hiszpański

Umiejętności

Śpiew
Gra na gitarze
Jazda konna
Pływanie
Siatkówka
Koszykówka
Strzelectwo
Jazda na łyzwach
Jazda na nartach
Snowboard

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: Warsztaty teatralne Akademii Sztuki i Kultury Zajęcia teatralne w Pałacu Młodzieży 2010 - finał konkursu Kina Niezależnego TVP Kultura 2010 - finał konkursu OFF PLUS KAMERA 2009 - wyróżnienie na ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych w Koninie 2009 - wyróżnienie w Konkursie OKFA

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat