Oleg Bakhrutdinov

Oleg Bakhrutdinov

Wzrost
176
Wiek
30
Oczy
brązowe
Włosy
brunet / bardzo krótkie
Sylwetka
proporcjonalna
Karnacja
ciemna
Rozmiar
L

Języki obce

angielski brit.
rosyjski
ukraiński
angielski u.s.a.

Umiejętności

Prawo jazdy B
Akrobatyka
Sztuki walki
Wspinaczka
Pływanie
Lekkoatletyka
Siatkówka
Koszykówka
Strzelectwo
Snowboard

Taniec

Podstawy
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 602 785 261
+48 512 314 090
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie: Serial KOMISARZ ALEX (epizod: rola - Czeczen) Serial REZYDENCKA (epizod - Ochroniarz) Film ŻYWIE BIAŁORUŚ (epizod) Teatr Collegium Nobilium Premiera JESZUA (rola: Marek Szczurza Śmierć) Zawodowo - Trener Kulturystyki i Alpinista Sesje zdjęciowe udział w programie na widowni ROZMOWY W TOKU

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat