Maciej Broniarek

Maciej Broniarek

Wzrost
176
Wiek
47
Włosy
ciemny blond
Rozmiar
L
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Poniżej lista seriali w których grał epizod: BRZYDULA, SAMO ŻYCIE, TERAZ ALBO NIGDY, M JAK MIŁOŚĆ, PLEBANIA, WYDZIAŁ ZABÓJSTW, CZAS HONORU, TWARZĄ W TWARZ, AGENTKI Teatr telewizji: TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK Filmy fabularne: MOJA BIEDNA GŁOWA, SERCE NA DŁONI - dublowanie, STALIN, FENOMEN, 3 MINUTY

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat