Edward Blacha

Edward Blacha

Wzrost
179
Wiek
68
Oczy
piwne
Włosy
siwe
Karnacja
jasna
Rozmiar
XL

Języki obce

rosyjski

Taniec

Towarzyski
Agent aktorski
Agencja Skene
+48 512 314 091
+48 600 944 321
info@skene.pl

Profile zawodowe

Resume

Doświadczenie filmowe: TYDZIEŃ NA JEDNEJ DZIAŁCE - rola SZKOŁA ŻYCIA - rola odc 34 KLER - epizod ZAMIANA - epizod (nie występuje w czołówce) POPIEŁUSZKO ZERO MNIEJSZE ZŁO WOJNA POLSKO-RUSKA OBYWATEL NN IDEALNY CHŁOPAK DLA MOJEJ DZIEWCZYNY LĘK WYSOKOŚCI NAZNACZONY 39 I PÓŁ KRYMINALNI M JAK MIŁOŚĆ NA DOBRE I NA ZŁE PLEBANIA BARWY SZCZĘŚCIA SAMO ŻYCIE KLAN - epizod (nie występuje w czołówce) BRZYDULA TERAZ ALBO NIGDY AGENTKI ZŁOTOPOLSCY OJCIEC MATEUSZ NA WSPÓLNEJ SIOSTRY PARTNERZY

O nas

Agencja Aktorska Skene niezmiennie reprezentuje interesy aktorów i aktorek od 1993 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych i największych tego typu agencji w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi znaczącymi producentami filmowymi, telewizyjnymi i reklamowymi w Polsce.
Bardzo chętnie pracujemy przy etiudach studenckich, wspomagamy debiuty reżyserskie i kino offowe. Aktorzy i aktorki reprezentowanie przez nas, uczestniczą w międzynarodowych koprodukcjach z kinematografiami europejskimi, amerykańskimi czy azjatyckimi.
Nasz doświadczony zespół agentów aktorskich, wspomagają działy prawny i księgowy. W ramach naszych usług wykonujemy również sesje foto/video, aby jak najlepiej dostosować materiały promocyjne do wymagań rynku filmowego.

Kontakt

Skene Sp. z o.o.
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

+48 22 841 38 21

skene.pl

info@skene.pl

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat